Ulf Wahlberg färglitografi

441827

ULF WAHLBERG (1938-2014): Kvällslandskap, signerad Ulf Wahlberg, 140/280, färglitografi, bladstorlek ca 36x44 cm

Rum 9, Vagga 3

Ulf Wahlberg färglitografi
Budhistorik (11 bud)
3085316
750
3084831
700
3085315
700
3084831
650
3081132
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.