Måns Heidvall färglitografier

441826

MÅNS HEIDVALL (född 1951): (2), Motiv med cycklar, signerade Måns Heidvall, 185/240 resp 222/240, färglitografier, bladstorlek ca 43x30 cm

Rum 9, Vagga 3

Måns Heidvall färglitografier

Budhistorik (1 bud)

3086530
2017-02-20 15:30:26

2017-02-21 kl 13:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.