Skedar 1800-tal

441824

SKEDAR, 11 st, silver, 1800-tal, längd ca 13-17,5 cm, total vikt ca 229 g

Bruksslitage, stötskador

Silver

Skedar 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

3087552
3077277
600
3076978

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.