Ljusstakar Louis XVI stil 1800-tal

441812

LJUSSTAKAR, 1 par, Louis XVI stil, 1800-talets andra hälft, försilvrad mässing sk argent haché, höjd ca 28 cm

Diverse, Belysning

Budhistorik (8 bud)
3088136
2 400
3087347
3088135
3087347
3082816

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.