James Coignard brons Fransk konst

441811

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Utan titel, signerad och numrerad J Coignard 1/1, brons, höjd med sockel av järn 36,5 cm, skulpturens mått ca 32,5x18 cm

Konst, Skulpturer

Rum 1

Budhistorik (6 bud)
3091938
8 000
3087569
7 200
3087567
5 000
3077534
3 200
3077045

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.