Ljusstkar empirestil

441807

LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 18/1900-tal, förgylld och patinerad brons, höjd ca 28 cm

Slitage

Diverse, Belysning

Ljusstkar empirestil

Budhistorik (12 bud)
3089756
3 600
3089315
3 400
3087884
3 200
3089314
3 200
3087884

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.