Appliquer senempire

441805

APPLIQUER, 1 par, 1800-talets mitt, för 5 ljus vardera, brons, patinerade, delvis förgyllda, höjd ca 19, djup 28 cm

Slitage

Diverse, Belysning, Metall

Appliquer senempire

Budhistorik (17 bud)
3088273
6 800
3088274
6 600
3088274
6 400
3088258
6 200
3088271
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.