Richard Ryan Mi sono perso a Roma

441803

RICHARD RYAN (född 1974): (4), Mi sono perso a Roma, signerade och numrerade 347/350, litografier, ca 63x47 cm

Budhistorik (9 bud)
3079557
1 600
3089117
3079557
1 400
3088960
1 300
3079557

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.