Kråsnål 18 k guld med odlad pärla

441797

KRÅSNÅL, 18 k guld med odlad pärla, importstämplad, tidigt 1900-tal, längd ca 58 mm, vikt ca 1,0 g

Guld/Smycken

Monter 8

Budhistorik (2 bud)

3093435
500
3093434

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.