Ring 18 k vitguld med diamanter

441796

RING, 18 k vitguld, briljanter totalt 0,17 ct, ringstorlek ca 19,5 mm, vikt ca 5,2 g

Bruksslitage, fåtal repor på ringskena

Guld/Smycken

Monter 19

Budhistorik (9 bud)
3100529
3091594
3091593
1 900
3091592
1 800
3091589
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.