Fickur silver 18/1900-tal

441794

AU LINGOT D´OR, Chaux de Fonds, fickur, silver, delvis förgylld, 1900-talets början, manuellt uppdrag

Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Fickur, Guld/Smycken

Monter 8

Fickur silver 18/1900-tal

Budhistorik (15 bud)
3081137
1 800
3090712
1 700
3081137
1 300
3089199
3081137

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.