Pokaler 3 st silver Guldsmedsaktiebolaget

441793

POKALER, 3 st., silver, med invändig förgyllning, Guldsmedsaktibolaget, Stockholm 1967, höjd mellan ca 10-14 cm, vikt ca 376 g

Ytslitage, smärre repor

Silver, Övriga silverföremål

Monter 8

Budhistorik (3 bud)

3089204
3088287
3077329
950

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.