Svampdosa samt pillerask silver

441792

SVAMPDOSA, PILLERASK, silver, svampdosa med genombruten dekor, pillerask med dekor av niello, vikt ca 70 g

Smärre bucklor mindre skador på emalj

Silver

Budhistorik (6 bud)
3092611
500
3090325
450
3092608
450
3090325
3081636

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.