James Coignard Fransk konst

441790

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Utan titel, signerad och numrerad J Coignard 7/8, brons, GUYOT, höjd med träsockel ca 20,5 cm, skulpturens mått ca 14,5x11 cm

Konst, Skulpturer, Specialauktion

Monter 32

James Coignard Fransk konst

Budhistorik (3 bud)

3093119
3079392
3076950

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.