Skedar silver

441789

SKEDAR, 3 st., silver, Sverige, 1800-tal, olika modeller samt mästare, längd ca 20,5-22 cm, vikt ca 167 g

Stötskador, smärre avslag

Silver

Skedar silver

Budhistorik (3 bud)

3077273
550
3077272
500
3070888

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.