James Coignard Fransk konst

441788

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Utan titel, signerad och numrerad J Coignard 4/8, brons, höjdxbredd med träsockel 15,5x31 cm, skulpturens mått 11x30 cm

Konst, Skulpturer

Monter 32

James Coignard Fransk konst

Budhistorik (5 bud)
3094177
6 000
3082868
4 800
3082284
3082094
3081250
500

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.