Slagbord engelskt

441786

SLAGBORD, engelskt, mahogny, 1800-tal, höjd 70, diameter 107 cm

Slitage, maskangrepp

Rum 5

Slagbord engelskt

Budhistorik (7 bud)
3086404
600
3086403
550
3085353
500
3086399
500
3085353

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.