Kista 1800-tal

441783

KISTA, 1800-tal, ek med järnbeslag, klotfötter inredd med stereoanläggning, höjd 63, 135x60 cm

skador

Rum 12

Kista 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

3072899
3071699

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.