Matgafflar silver England

441781

MATGAFFLAR, 12 st., silver, England, 1800-tal, olika mästare, vikt ca 1050 g

Bruksslitage

Silver, Silverbestick

Matgafflar silver England

Budhistorik (5 bud)
3085869
3 400
3074793
3 200
3074793
3073021
3071262

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.