Hummergafflar nysilver

441779

HUMMERGAFFLAR, 12 st., nysilver, 1900-talets mitt, dekor i relief av hummer, längd ca 20 cm

Slitage

Diverse

Monter 28

Hummergafflar nysilver

Budhistorik (14 bud)
3087480
950
3087466
900
3087478
850
3087466
3087401
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.