Italienska vyer akvareller

441775

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Motiv från Forum Romanum och Perugia, signerade och daterade 1890, akvareller, vardera ca 24,5x16 cm

Fläckar

Konst, Äldre måleri

Fack 41

Italienska vyer akvareller

Budhistorik (7 bud)
3083905
700
3087270
650
3083905
600
3086452
550
3083905

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.