Stolar

441774

STOLAR, 2 st., "Öresund", Børge Mogensen, 1900-talets andra hälft, ek, flätad sits, sitthöjd 44 cm

Slitage

Möbler, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Stolar

Budhistorik (21 bud)
3103863
2 800
3103884
2 600
3103863
2 400
3103881
3103863

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.