Stolar

441773

STOLAR, 5 st., "Öresund", Børge Mogensen, 1900-talets andra hälft, ek, flätad sits, sitthöjd 44 cm

Slitage, blekt, fläckar

Möbler, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Stolar

Budhistorik (44 bud)
3104330
10 000
3104331
10 000
3104330
9 800
3104328
9 600
3104326
9 400

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.