Lennart Rosensohn oljemålning

441772

LENNART ROSENSOHN (1918-1994), motiv från synagoga, signerad Rosensohn, olja på duk, 46x38 cm

Fack 43

Lennart Rosensohn oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3102970
2 400
3102503
3102964
3102503
1 900
3102961
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.