Lennart Rosensohn oljemålning

441770

LENNART ROSENSOHN (1918-1994), män i samtal, signerad och daterad Rosensohn -1975, olja på duk, 82x99 cm

Rum 9

Lennart Rosensohn oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3104294
7 200
3104292
7 000
3104290
6 800
3104288
6 600
3104278
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.