Alexander Calder färglitografi

441767

ALEXANDER CALDER (1898-1976), Stabiles, signerad och numrerad Calder 29/150, färglitografi, ca 80x56 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
3102423
6 000
3102418
5 600
3096804
4 400
3089571
3086966

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.