Holger Fischer oljemålning

441765

HOLGER FISCHER (1900-tal): Stilleben med pioner, signerad Holger Fischer, olja på duk, ca 48x37 cm

Fack 16

Holger Fischer oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3080993
3078947
3075203

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.