Roland Svensson

441764

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Tristan da Cunha, signerad och numrerad Roland S., 201/300, färglitografi, 37x49 cm

Gulnad

Fack 14

Roland Svensson
Budhistorik (1 bud)

3073665
2017-02-14 12:18:50

2017-02-20 kl 21:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.