Blomsterstilleben blandteknik

441762

OIDENTIFIERAD KOSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, otydligt signerad, blandteknik, ca 69x49 cm

Mindre hål i marginalen

Fack 42

Blomsterstilleben blandteknik

Budhistorik (6 bud)
3086545
450
3081915
3086538
3081915
3084020

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.