Porslinsmålningar

441758

PORSLINSMÅLNINGAR, 2 st, 1900-tal, Porträtt föreställande Carl Michael Bellman samt Gustav III, osignerade, 11x7 cm vardera

En ram med skador

Monter 29

Porslinsmålningar
Budhistorik (7 bud)
3087394
3087387
3087364
950
3087266
900
3083035

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.