Pelarbord

441756

PELARBORD, 1800-tal, med skiva i marmor, diameter ca 53, höjd ca 75 cm

Skador och slitage på foten

Rum 8

Pelarbord

Budhistorik (20 bud)
3087388
1 700
3087284
1 600
3087386
1 600
3087284
3085419
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.