Pelarbord

441754

PELARBORD, pyramidmahogny, 1800-talets andra hälft, höjd ca 73, ca 103x69 cm,

Ringmärke, repor

Rum 8

Pelarbord

Budhistorik (11 bud)
3087208
750
3086739
700
3087207
700
3086739
650
3087205
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.