Acke Åslund

441740

ACKE ÅSLUND (1881-1958): (3) Kompoistioner, signerad och daterade, blyert och tusch, ca 20x27, 14x20, 14x22 cm

Konst, Teckningar

Fack 14

Acke Åslund

Budhistorik (3 bud)

3072735
3071867
3070792

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.