bord

441739

BORD, "Öresund", Børge Mogensen, 1900-talets andra hälft, ek, höjd 71, diameter 117 cm, 2 iläggsskivor ā 50 cm

Slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

bord

Budhistorik (9 bud)
3102612
3 800
3102611
3 600
3102611
3 400
3098435
3 200
3102603
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.