Barpallar design Friedrich Stuckenbröker

441736

FRIEDRICH STUCKENBRÖKER, barpallar, 1 par, plast, fotstöd av förkromad metall, textilsits, 1970-tal, tillverkade av Lockhausen Plastik

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 3

Budhistorik (20 bud)
3087278
1 300
3087271
3087265
3087263
3087264

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.