Acke Åslund

441734

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Studie av ''Aida'', monogramsignerad och daterade april 1915, blandteknik, ca 33x37 cm

Konst, Teckningar

Fack 16

Acke Åslund

Budhistorik (17 bud)
3087061
3086992
3087058
3086992
3087057
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.