Beck & Jung blandteknik

441729

BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "blå pyramid", signerad Beck & Ljung och daterad 1976, blandteknik, ca 70x51 cm

Fack 42

Beck & Jung blandteknik
Budhistorik (17 bud)
3087232
3087219
3087231
3087219
950
3087229
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.