Eva Holmberg Jacobsson oljemålning

441724

EVA HOLMBERG- JACOBSSON (1910-2003): Rumsinteriör, signerad och daterad -99, olja på pannå, ca 18x23 cm

Fack 8

Budhistorik (4 bud)

3087360
450
3087358
3087337
3074690

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.