Trevor Brown Medical Fun"

441723

TREVOR BROWN (född 1959): "Medical Fun", signerad, bladmått ca 59x42 cm

Uppfodrad, vissa hanteringsskador, repor

Fack 6

Trevor Brown Medical Fun

Budhistorik (15 bud)
3101239
3101104
1 400
3101237
1 400
3101104
1 300
3100575

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.