Kim W Andersson serigrafi

441710

KIM W ANDERSSON (född 1979): "Skitkids tour 2009", signerad Kim W samt numrerad 12/30, bladmått 61x45 cm

Kim W Andersson serigrafi
Budhistorik (1 bud)

3090467
2017-02-22 10:33:49

2017-02-22 kl 11:39
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.