Karl Göte Bejmark skulptur

441707

KARL GÖTE BEJEMARK (1922-2000): "Flicka med boll", signerad KGB, numrerad 68/85, brons, träsockel, höjd inklusive sockel ca 14 cm

Konst, Skulpturer

Monter 20

Karl Göte Bejmark skulptur

Budhistorik (6 bud)
3087029
3086988
1 900
3086785
1 800
3075449
1 700
3075447
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.