Serigrafi Gudrun Ensslin

441698

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, serigrafi, "Snapshot Frankfurt a.M." motiv med Gudrun Ensslin, Baader Meinhof, silkscreen på papper, signerad XYZ samt daterad -81, bladmått 70x100 cm

Smärre hanteringsskador

Serigrafi Gudrun Ensslin
Budhistorik (2 bud)

3086406
3072949

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.