Bernard Childs etsning

441695

BERNARD CHILDS (USA 1910-1985): Komposition, signerad och daterad Childs -55, EA, färgetsning, ca 5x11 cm

Bernard Childs etsning
Budhistorik (11 bud)
3082519
750
3078976
700
3082517
700
3078976
650
3082476
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.