Spegel empire

441694

SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft, bronserad och förgylld dekor, ca 93x50 cm

Senare glass, renoverad

Speglar

Rum 2

Spegel empire

Budhistorik (12 bud)
3087156
3 200
3086922
3086841
2 800
3086759
2 600
3086743
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.