Olle Svanlund färglitografier

441693

OLLE SVANLUND (1909-1996): (6), Kompositioner, signerade och daterade 1980-tal, färglitografier, varierande mått, den största ca 32,5x25cm

Hanteringsveck

Olle Svanlund färglitografier

Budhistorik

2017-02-20 kl 20:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.