Dockmöbler Nolbyn

441685

NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 29 dlr, 1900-talets första del, bestående av soffor, bord, sips etc, medföljer gör en rad tillhörande inredningsföremål, mått soffa höjd 9, bredd 20 cm

Obetydligt slitage

Diverse

Monter 10

Dockmöbler Nolbyn

Budhistorik (30 bud)
3090904
16 500
3090902
16 000
3090898
15 500
3090900
15 000
3090898
14 000

Slutpris SEK:
16 500
1 662 EUR, 1 888 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.