Vy mot Skeppsbron oljemålning

441683

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vy mot Skeppsbron, olja på pannå, ca 45x45 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Fack 10

Vy mot Skeppsbron oljemålning

Budhistorik (28 bud)
3087112
4 200
3087117
3087112
3 800
3087023
3 600
3085571
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.