Hönsgård oljemålning

441681

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Hönsgård, olja på duk, ca 32x44 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Hönsgård oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3087165
3087164
1 400
3087162
1 300
3087154
3087149

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.