Par vid vattendrag oljemålning

441680

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Par vid vattendrag, olja på pannå, ca 16x10 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Budhistorik (16 bud)
3087159
3087096
3087158
950
3087096
900
3087157
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.