Handspegel borstar silver

441678

BORSTAR, 4 st, HANDSPEGEL, SKOHORN, KÄNGSNÖRARE, silver, England, 1900-tal, spegelns höjd ca 26 cm

Smärre bucklor

Silver

Monter 28

Handspegel borstar silver

Budhistorik (14 bud)
3087144
1 600
3084850
900
3084849
850
3084848
3084847
750

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.